вул. Миколи Дмитрієва, 6ж   Тел.: +380 (99) 790-12-35, +380 (68) 542-34-28, +380 (532) 64-20-20

 

Текст повідомлення
 

Контрольне зображення


Посетитель
Олені в яких досі контакти в одноглазніках і вкантактах. Ви серйозно, ватани?

Четвер, 02 березня 2023
Олена
Доброго дня! За час тривалого лікування не змогли встановити правильний діагноз в інших лікарських установах. 2 12.2022 пройшла УЗД судин шиї і голови. Хочу висловити величезну подяку лікарці на узд Гарболинській Л.М. Дуже чуйна, добра людина і справжній професіонал. Звернулася я до неї в край важкому стані. Виявила співчуття, заспокоїла, встановила діагноз, розказала симптоми захворювання, перспективи лікування, допомогла як фахівець і просто як порядна, чуйна людина. Висловлюю їй подяку, бажаю щоб її поважали в колективі, і головне здоров'я! Колективу центра подальших успіхів в їх нелегкий праці. І побажання , тим хто записує на обстеження по телефону, дослуховувати клієнтів до кінця розмови, не кидати трубку і не грубити. Був трішки неприємний інцидент, але ж звертаються до вас люди з проблемами здоров'я, тож проявіть трішки співчуття, якщо вони може не правильно або некоректно ставлять питання . В цілому обслуговуванням задоволена, рекомендую ваш центр і дякую за допомогу!

Субота, 03 грудня 2022
Посетитель
Добрый день! Пожалуйста, удалите из сайта информацию про МРТ органов малого таза, так как информация оказалась не актуальной. Позвонила в центр, а оказалось, что данный вид МРТ они не предоставляют. Получилось нелепо: на сайте есть, на по факту нет такой услуги.

Четвер, 10 лютого 2022
Людмила
Добрый вечер)) хочу написать отзыв о Хомском поведении работников на УЗИ ,сегодня проходила щитовидки УЗИ ,врач грубо розговаривала и орала , полностью не захотела описывать узлы в щитовидки ,примите пожалуйста меры!!!!! И ещё купите для такого УЗИ специальную подушку чтоб удобно было класть голову и врачу было удобнее смотреть!!!

Середа, 07 липня 2021
Святослав

Хочу сказать спасибо специалистам ЛДЦ. Недавно делал УЗИ в вашем центре. Все очень хорошо, быстро и качественно сделали в итоге дали графическую распечатку анализа. И это при том, что мне не удалось вовремя достать направление от врача. Зато с распечаткой быстро попал к врачу в поликлинику и общение было уже плодотворным, очень удобно!


Понеділок, 08 лютого 2021
 
Powered by Phoca Guestbook