вул. Миколи Дмитрієва, 6ж   Тел.: +380 (99) 790-12-35, +380 (68) 542-34-28, +380 (532) 64-20-20

 
МРТ головного мозку, комп'ютерна томографія

Магнітно-резонансна томографія, яка більше відома нам під скороченням МРТ, — один із методів діагностики, який використовують для отримання висококонтрастного зображення тканин тіла. Цей метод дозволяє неінвазивно дізнатися про стан внутрішніх органів, кісток та тканин тіла людини.

На відміну від КТ, в магнітно-резонансній томографії використовується магнітне поле та радіочастоти замість рентгенівського випромінювання, тому цей метод вважається безпечним, до того ж, він не призводить до болючих відчуттів.

Цей метод діагностики використовується як для діагностування та стадіювання захворювань, так і моніторингу під час та після лікування.

МРТ вважається високоточним методом, він є надзвичайно ефективним у виявленні патологій у головному мозку, в тому числі на ранніх стадіях.

Сканування головного мозку в середньому займає 15-20 хвилин. Існує загальне застереження, на яке варто звернути увагу перед скануванням, яке стосується металевих предметів (на одязі, на тілі чи всередині тіла) та певної категорії медичних пристроїв (кардіостимулятори, програмовані шунти тощо). Про їх присутність потрібно попередити лікаря, оскільки в окремих випадках це може стати на заваді використання цього методу діагностики.

У процесі сканування ви лежатимете у горизонтальному положенні. Не треба тривожитися, коли почуєте звуки під час сканування. Рухатися не можна, оскільки це негативно вплине на якість знімків.

У нашому лікувально-діагностичному центрі ми проводимо широкий спектр МРТ обстежень. Ми забезпечуємо обслуговування на найвищому рівні, прислухаємося до побажань наших пацієнтів, робимо все для того, щоб проходження МРТ діагностики було максимально приємним та комфортним, а її результати незмінно точними.

Працюємо, щоб ви були здорові!

МРТ головного мозга, компьютерная томография